Кам'яний Лев - вироби з натурального каменю

З моменту свого заснування в 2008 році компанія "Кам'яний Лев" надає послуги з виробництва, монтажу та подальшого обслуговування унікальних виробів з Мармура, Онікса, Лайм Стоуна, Граніта, Травертина і Пісковика.

За роки плідної роботи тисячі замовників дали високі оцінки професіоналізму наших співробітників і відмінній якості продукції. Власне виробництво і налагоджений технологічний процес дозволили запропонувати вигідні умови співпраці модним архітекторам і креативним декораторам.

Прогресивне обладнання зробило можливими застосування сучасних методів – фрезерування панелей, гідроабразивне різання каменю дозволяє збирати панно з різних каменів, дробоструменеву обробку і термообробку натурального каменю. Значно розширився спектр послуг.

Для зручності замовників сформовані бригади мобільного обслуговування, вибрати оптимальний матеріал за зразками тепер можна на Вашому об'єкті у зручний час. Оскільки компанія має в своєму розпорядженні склад, весь товар доступний.

Основні послуги компанії


Виготовлення та монтаж

У роботі ми використовуємо системний підхід, який заснований на створенні максимально комфортних умов для взаємодії з замовниками. Ми виконаємо довірену нам роботу максимально оперативно і якісно.

Догляд та реставрація

За допомогою спеціалізованого обладнання і технологій по догляду за природним каменем фахівці нашої компанії повернуть цілісність і привабливий виглядпошкодженим
структурам.

Продаж матеріалів

Наша компанія пропонує Вам придбати якісний натуральний камінь за найпривабливішими цінами в Києві, Київській області. У нас дійсно привабливі цінові пропозиції! Переконайтеся в цьому самі!

Вироби з натурального каменю - стильно, модно, міцно і довговічно!

Ми пишаємося своїми виробами і довірою клієнтів, багато з яких багаторазово користувалися послугами наших фахівців. Звертаємо Вашу увагу, що наша компанія орієнтована на всі категорії споживачів.

Чому нам варто довіряти0
Років досвіду

0%
Задоволених клієнтів

0%
Якісні матеріали

0
Готових виробів

ПРО НАС ГОВОРЯТЬ


Наші клієнти