Виготовлення та монтаж

Головний напрямок діяльності нашої компанії – виробництво широкого переліку виробів з натурального каменю.

У роботі ми використовуємо системний підхід, який заснований на створенні максимально комфортних умов для взаємодії з замовниками.

Для виконання індивідуальних замовлень наших клієнтів ми використовуємо повний цикл виробничої діяльності, який включає в себе роботи:

  • поставка натурального каменю від виробника на склад компанії в Києві;
  • зняття замірів;
  • використання власних виробничих потужностей для виготовлення продукції;
  • доставка готової продукції спеціалізованим транспортом;
  • професійний монтаж;
  • консультації з питань, пов'язаних з правильним доглядом і експлуатацією виробів.

Попередні заміри

Замовлення оформляється за готовими кресленнями, наданими клієнтом або по замірах, виконаних нашим фахівцем, який також допоможе підібрати матеріал для виготовлення і вид обробки торців.

У телефонному режимі замовник може описати основні характеристики майбутнього виробу, які стосуються його складності, форми, кольору, фактури. Для зняття замірів співробітник компанії виїжджає на об'єкт. Він надасть зразки матеріалів, які підходять для виконання даного замовлення за експлуатаційними характеристиками і відповідними побажаннями клієнта.

Висока кваліфікація фахівців дозволяє виконати роботу по точному зняттю вимірів максимально оперативно і якісно. Ця послуга надається безкоштовно для клієнтів, що оформляють замовлення на виготовлення виробів з натурального каменю в нашій компанії.

Доставка

Незважаючи на твердість і міцність природного каменю, при неправильному транспортуванні вироби з цього матеріалу можуть отримати механічні пошкодження. Для доставки продукції, виготовленої з мармуру, граніту, використовується транспорт, обладнаний спеціальною пірамідою для безпечного перевезення вантажу у вертикальному положенні. Велика частина замовлень доставляється по Києву та Київській області. Для транспортування на значні відстані, вироби з мармуру, граніту надійно упаковуються в дерев'яні палети.

Монтаж

Готові мармурові та гранітні вироби вимагають професійного монтажу. Від якості виконання робіт на цьому етапі залежать зовнішній вигляд, цілісність і довговічність елементів інтер'єру з натурального каменю. Використовуючи досвід, знання і сучасні технології співробітники нашої компанії виконають роботу швидко, якісно і кваліфіковано. Наша основна мета - створити найсприятливіші умови для вигідної і плідної співпраці.

Відправити заявку

Заповнивши електронну форму всього за 2 хвилини, Ви зможете відправити нам заявку на прорахунок вироби, реставрацію та догляд за виробами, продаж матеріалів. Відправити

Контакти

Адреса:
м. Київ, вул. Будіндустрії, 7

Телефон:
+380 50 980-23-50
+380 68 833-81-08

kamenyjlev@gmail.com

Вироби

Ми в соц мережах