Продаж матеріалів

Наша компанія пропонує придбати якісний натуральний камінь за найпривабливішими цінами в Києві, Київській області.

Продукція компанії:

  • мармурові відполіровані плити (сляби) товщиною 2-3 см;
  • мармурові смуги;
  • плитка з мармуру (60x60 см або 30x60 см).

Запрошуємо до співпраці майстрів, які використовують мармур для виготовлення підвіконь, камінів, стільниць, барних стійок та ін. Маленькі компанії або приватні майстерні, які виконують роботи з облицювання підлог, стін, камінів, сходів, фасадів натуральним каменем, часто не мають власних складських приміщень. Для них наша пропозиція – можливість купити мармурові сляби, повністю готові для подальшого виготовлення абсолютно будь-яких виробів.

У нас дійсно привабливі цінові пропозиції, переконайтеся в цьому, зв'язавшись за контактним номером +380 68 833-81-08.

Консультанти дадуть відповідь на всі питання, що стосуються властивостей різних різновидів мармуру, їх функціонального призначення, підберуть найкращі зразки для виготовлення конкретних виробів.

Продаж мармуру на замовлення і оптом

Для проведення оздоблювальних робіт при будівництві таких масштабних об'єктів як торгово-розважальні, офісні центри, елітні котеджні будівлі, потрібні значні обсяги мармуру. Щоб оптимізувати часові та фінансові витрати, слід зробити оптову закупівлю матеріалу.

Для виконання конкретного виду обробки наші професіонали підберуть найбільш підходящий матеріал, спеціальні шпаклівки, клей, суміші для роботи з мармуром, хімічні засоби для правильного догляду за поверхнями з природного каменю.

Для оптових покупців під замовлення поставляється високоякісна продукція з Греції, Іспанії, Туреччини. Наші ділові партнери – великі надійні компанії, що займаються виробництвом мармуру.

Оптова партія товару буде доставлена на будівельний об'єкт замовника з подальшим розвантаженням. Всі роботи виконуються оперативно, кваліфіковано, якісно і за доступною ціною.

Запрошуємо до плідної і взаємовигідної співпраці всіх приватних осіб і компанії, які цінують надійність, професіоналізм і високу відповідальність.

Відправити заявку

Заповнивши електронну форму всього за 2 хвилини, Ви зможете відправити нам заявку на прорахунок вироби, реставрацію та догляд за виробами, продаж матеріалів. Відправити

Контакти

Адреса:
м. Київ, вул. Будіндустрії, 7

Телефон:
+380 50 980-23-50
+380 68 833-81-08

kamenyjlev@gmail.com

Вироби

Ми в соц мережах