Догляд та реставрація

Натуральний камінь – це міцний і твердий природний матеріал, що відрізняється різноманітністю кольорів і текстур. Він здатний тривалий час зберігати свою красу і первинний вигляд. Але при неправильному догляді, порушенню правил експлуатації вироби з натурального каменю втрачають яскравість фарб, блиск, тьмяніють, темніють, з'являються механічні пошкодження та дефекти. Усунути сліди негативного впливу зовнішніх факторів, оновити поверхню, повернути природну красу дозволить реставрація та використання відновлювальних методик. За допомогою спеціалізованого обладнання і технологій по догляду за природним каменем фахівці нашої компанії повернуть цілісність і привабливий вигляд пошкодженим структурам.

Реставрація відколів, тріщин

Натуральний камінь значно перевершує за ціною більшість популярних оздоблювальних матеріалів, але він добре піддається відновленню. Усунути тріщини, потертості, подряпини і нерівності з поверхні натурального каменю допомагає шліфування. Верхній шар разом з неглибокими ушкодженнями знімається грубими абразивами. Після обробки відновлюється оновлена, позбавлена дефектів, гладка фактура виробу. Така методика не підходить для дешевих матеріалів, які при появі аналогічних ушкоджень доводиться повністю замінювати.

Полірування мармуру та шліфування мармуру

Натуральний камінь використовують для обробки ділянок великої площі – облицювання стін, укладання підлог. Крім високих естетичних властивостей матеріал характеризується міцністю, стійкістю до значних механічних навантажень, довговічністю, простотою в догляді. За експлуатаційними якостями він значно перевершує лінолеум або ламінат. Щоб кам'яна підлога не втрачала блиск і яскравість кольору, необхідний правильний догляд, спрямований на делікатне видалення забруднень і захист. Використання невідповідних миючих засобів і способів очищення призводять до дефектів поверхні, появи плям, накопичення бруду в мікротріщинах.

Для відновлення втраченого блиску, яскравості і гладкості мармурової або гранітної підлоги наші професіонали виконують такі послуги як: Поліровка Мармуру, Поліровка Граніту, Поліровка Онікса, Полірування Травертину, Полірування Терраццо, Полірування Бетону.

Також ви можете звернутися до нас за такими послугами як: Шліфування Мармуру, Шліфування Граніту, Шліфування Онікса, Шліфування Травертину, Шліфування Терраццо, Шліфування Бетону, Шліфування Пісковика.

Підлога стає рівною, гладкою і дзеркальною, як після облицювання.

Відправити заявку

Заповнивши електронну форму всього за 2 хвилини, Ви зможете відправити нам заявку на прорахунок вироби, реставрацію та догляд за виробами, продаж матеріалів. Відправити

Контакти

Адреса:
м. Київ, вул. Будіндустрії, 7

Телефон:
+380 50 980-23-50
+380 68 833-81-08

kamenyjlev@gmail.com

Вироби

Ми в соц мережах